آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

آپدیت توکن Elrond و آغاز الگوی جدید اقتصادی

آپدیت توکن Elrond و آغاز الگوی جدید اقتصادی

تیم پشتیبانی Elrond مطلبی درباره این اتفاق مهم در وبلاگ سایت خودش منتشر کرده،ما مهم ترین قسمت هاشو براتون آماده کردیم

در چند ماه گذشته شبکه Elrond  در بسیاری از جبهه ها پیشرفت زیادی داشته است، شبکه الروند هم اکنون لانچ شده است و بسیاری از تکنسین ها و همکاران ما درحال ادغام و ساخت شبکه جدید هستند.

مسیر ERD تا EGLD

از 3 سپتامبر یا 13 شهریور 99 رمزارز ERD بصورت رسمی نماد خودش رو به EGLD تغییر میده و لانچ میشه، این اتفاق باعث رشد و صعود قیمت زیاد این رمزارز خواهد شد که تیم Elrond خودش در این باره در عکس زیر یه میانگینی منتشر کرده و همچین توقعی از رشد این رمزارز داره...

 

مقاله متوقف شدن معاملات این رمزارز در صرافی محبوب بایننس : کلیک کنید

Print

تعداد نمایش ها (119)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک