آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

بلومبرگ: قیمت حقیقی بیت کوین ۱۵,۰۰۰ دلار است

بلومبرگ: قیمت حقیقی بیت کوین ۱۵,۰۰۰ دلار است

به گزارش کوین تلگراف، مایک مک‌گلون (Mike McGlone)، تحلیل‌گر حوزه ارزهای دیجیتال فعال در خبرگزاری بلومبرگ معتقد است که رکوردشکنی‌های پیشین نرخ هش و مهم‌تر از آن، میانگین یک‌ماهه تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین نشان می‌دهد که قیمت کنونی این ارز دیجیتال باید در محدوده ۱۵,۰۰۰ دلار باشد. مک‌گلون می‌گوید:

نرخ هش بیت کوین همچنان روی مدار افزایش قرار دارد و به‌تازگی نیز رکوردهای جدیدی را به ثبت رسانده است. علاوه‌ بر این، تعداد آدرس‌های فعال نیز در حال رشد است. همچنین با مقیاس‌دهی خودکار میانگین سی‌روزه آدرس‌های فعال بیت کوین از سال ۲۰۱۷ می‌توان دریافت که بهای این ارز دیجیتال اکنون باید در حوالی ۱۵,۰۰۰ دلار باشد. گفتنی است میانگین‌ سی‌روزه آدرس‌های فعال بیت کوین یکی از مهم‌ترین شاخص‌ها برای سنجش میزان پذیرش این ارز دیجیتال است.

میانگین سی‌روزه آدرس‌های فعال بیت کوین. منبع: گلاسنود

ناگفته نماند که مک‌گلون همیشه علی‌رغم فراز و فرودهای فراوان بیت کوین، رویکرد خوش‌بینانه‌ای در قبال آینده‌ آن داشته است. او بر این باور است که بیت کوین در تغییر پارادایم و گذار به سوی پول دیجیتال و ابزارهای نوین ذخیره ارزش، پیش‌قراول است. او اذعان می‌کند که اگرچه احتمال دارد بیت کوین در ادامه مسیر خود با شکست مواجه شود، اما وقوع چنین اتفاقی بسیار بعید است. مک‌گلون می‌افزاید:

اگر قرار باشد بهای بیت کوین صعود نکند، نمودارهای معیارهای درون‌ زنجیره‌ای کلیدی از جمله نرخ هش و آدرس‌های فعال باید معکوس شوند.

علی‌رغم شتاب (مومنتوم) نزولی اخیر بیت کوین، شاخص‌های بنیادین درون‌زنجیره‌ای آن کماکان قدرتمند باقی مانده‌اند؛ هرچند یافتن روشی برای دانستن اینکه این شاخص‌ها چه زمانی به تغییر روند قیمتی بیت کوین می‌انجامند، به‌شدت دشوار است.

Print

تعداد نمایش ها (39)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک