آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

بیشتر سرمایه‌گذاران انتظار دارند قیمت اتریوم در پایان ۲۰۲۰ بالای ۵۰۰ دلار باشد

بیشتر سرمایه‌گذاران انتظار دارند قیمت اتریوم در پایان ۲۰۲۰ بالای ۵۰۰ دلار باشد

به گزارش کریپتواسلیت، برخی از مفسران بازار معتقدند که این اصلاح قیمت اتریوم نشانه‌ای از احتمال بازگشت روند نزولی ارز شماره دو بازار است.

با این حال، بسیاری از سرمایه‌گذاران نسبت به آینده اتریوم امیدوارند. یکی از فعالان و تحلیل‌گران مشهور ارزهای دیجیتال، نظرسنجی‌ای را در ارتباط با آینده اتریوم در سال ۲۰۲۰ ترتیب داده است. نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران امیدوارند قیمت اتریوم به ۵۰۰ دلار تا پایان سال ۲۰۲۰ برسد.

کریس برنیسکی (Chris Burniske)، تحلیل‌گر آرک اینوست (Ark Invest)، اخیرا در توییت خود از دنبال‌کنندگان خود پرسید: «قیمت اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۰ به کجا می‌رسد؟»

از بین ۴,۰۰۰ نفری که در این نظرسنجی شرکت کردند، چیزی در حدود ۹.۵ معتقد بودند قیمت اتریوم در پایان سال جاری میلادی زیر ۲۵۰ دلار می‌رسد. ۲۶.۶٪ اعلام کردند که قیمت اتریوم در این مدت بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ دلار خواهد بود. ۳۸.۵٪ معتقد بودند که قیمت اتریوم ۵۰۰ تا ۷۵۰ دلار خواهد بود و ۲۵.۴٪ مابقی نیز جایگاه اتریوم روی نمودارها را بالای ۷۵۰ دلار می‌دیدند.

 

نتیجه نظرسنجی برنیسکی

اگر قیمت بخواهد به ۵۰۰ دلار برسد، باید جهشی ۴۰ درصدی را تا پایان سال تجربه کند. این در حالی بود که بسیاری از دنبال‌کنندگان برنیسکی اعالم کردند قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به بیش از ۱۲,۵۰۰ دلار می‌رسد. این نکته را نیز باید به یاد داشت که برنیسکی خود یکی از طرفداران پروپاقرص صعود اتریوم و بیت کوین است.

او پیش‌تر اعلام کرده بود که در آینده‌ای نزدیک احتمال رسیدن ارزش بازار اتریوم به ۱ تریلیون دلار وجود دارد. وی از تأثیرات شبکه‌ای که به‌واسطه انفجار حوزه دیفای ایجاد شده است، به‌عنوان عامل این اتفاق یاد کرده بود. او در این باره می‌نویسد:

اتریوم هنوز راه زیادی برای طی کردن دارد. انتظار افزایش به‌واسطه این رویکرد را داشته باشید. با توجه به پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین در چرخه خود و بدون در نظر گرفتن ارزش شبکه کوچک‌تر و اقتصاد درون زنجیره‌ای قوی‌تر، شدیدا معتقدم که قیمت اتریوم نسبت به بیت کوین به بالاترین میزان خود در تاریخ برسد.

برنیسکی در ادامه افزود که پیش‌بینی‌اش برای قیمت بیت کوین، ۵۰,۰۰۰ دلار است. اگر قیمت بیت کوین به ۵۰,۰۰۰ دلار برسد، ارزش بازار آن نیز از ۱ تریلیون دلار بیشتر می‌شود.

اینکه قیمت اتریوم تا پایان امسال به ۵۰۰ دلار برسد، تا حد زیادی به قیمت بیت کوین، به‌عنوان ارز شماره یک بازار، بستگی دارد. بسیاری دیگر از تحلیل‌گران نیز دیدگاه صعودی در ارتباط با قیمت ارزهای دیجیتال در آینده دارند.

مایک مک‌گلون (Mike McGlon)، از تحلیل‌گران بلومبرگ، در توییتی ضمن بیان این مسئله قیمت طلا و بیت کوین افزایش خواهند داشت، نوشت:

[قیمت] طلا در محدوده ۱,۹۰۰ دلار و قیمت بیت کوین در محدوده حمایتی پرقدرت ۱۰,۰۰۰ دلار قرار دارد.
Print

تعداد نمایش ها (17)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک