آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

ترامپ کمک مالی به مردم آمریکا را به تعویق انداخت؛ بیت کوین و دیگر بازارها سقوط کردند

ترامپ کمک مالی به مردم آمریکا را به تعویق انداخت؛ بیت کوین و دیگر بازارها سقوط کردند

به گزارش کوین تلگراف، دونالد ترامپ شب گذشته در رشته‌توییتی اعلام کرد تا بعد از انتخابات هیچ مذاکره‌ جدیدی درباره بسته‌های حمایتی صورت نخواهد گرفت. رئیس‌جمهور ایالات متحده ضمن پیش‌بینی پیروزی خود در انتخابات نوشت:

بلافاصله بعد از اینکه پیروز شدم، یک لایحه محرک بزرگ ارائه خواهیم داد که روی [کمک به] آمریکایی‌های سخت‌کوش و کسب‌وکارهای کوچک متمرکز است.

پس از این توییت‌ها که خبر از عدم‌افزایش نقدینگی در بازار می‌داد، بازارها واکنش منفی نشان دادند. بازار سهام آمریکا و کشورهای وابسته به‌طرز چشم‌گیری سقوط کردند و قیمت بیت کوین هم تقریباً ۲۰۰ دلار کاهش پیدا کرد، اما دوباره کمی احیا شد. در زمان نگارش این خبر، هر واحد بیت کوین با قیمت ۱۰,۶۳۰ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱.۳ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

کاهش قیمت بیت کوین به ما می‌گوید که این دارایی همچنان با بازارهای مالی سنتی همبستگی دارد و همزمان با آنها نسبت به وقایع مهم واکنش نشان می‌دهد. برای برخی این امر متضاد با انتظارات از بیت کوین است، چراکه از این دارایی اغلب به‌عنوان یک ذخیره ارزش که با بازار سنتی همبستگی ندارد یاد می‌شود.

Print

تعداد نمایش ها (28)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک