آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

خرید شرکت‌های حوزه ارز دیجیتال توسط پی‌پال

خرید شرکت‌های حوزه ارز دیجیتال توسط پی‌پال

این خبر در حالی نشر یافت که چندی پیش پی‌پال به‌صورت رسمی خبر از ورودش به بازار ارزهای دیجیتال داد.

بیتگو یکی از شرکت‌هایی است که گفته می‌شود پی‌پل نسبت به خرید آن علاقه نشان داده است. این شرکت اولین شرکت فعال در حوزه ارزهای دیجیتال در آمریکاست که توانست مجوز کارگزار-معامله‌گر، کارگزار انتقال سهام و صندوق سرمایه‌گذاری را کسب کند. با کسب این مجوزها، بیتگو می‌تواند به‌عنوان یک کاستودین و یک شرکت نگه‌داری سوابق [مالی] فعالیت کند.

با توجه به نوع ارائه خدمات پی‌پل در حوزه ارزهای دیجیتال، می‌توان گفت که این شرکت به‌عنوان یک کاستودین وارد این حوزه می‌شود و این مسئله دلیل علاقه آن به بیتگو را توجیه می‌کند. منابع آگاه در مصاحبه‌ای با بلومبرگ اعلام کردند:امکان لغو مذاکرات وجود دارد و در این صورت پی‌پل به سراغ خرید دیگر گزینه‌ها خواهد رفت.

مایک بلشی (Mike Belshe)، مدیرعامل بیتگو، در ارتباط با این اخبار واکنشی نشان نداده است. پی‌پل نیز هنوز این خبر را به‌صورت رسمی تأیید نکرده است.

Print

تعداد نمایش ها (14)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک