آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

شرکت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال در آمریکا از این پس می‌توانند راحت‌تر مجوز بگیرند

شرکت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال در آمریکا از این پس می‌توانند راحت‌تر مجوز بگیرند

به گزارش دیکریپت، و به نقل از رویترز رویکرد جدید قانون‌گذاری که با هدف کاهش هزینه‌های اجرای قوانین تصویب‌شده اتخاذ شده است، امروز توسط هیئت نظارت بر بانک‌های آمریکا (CSBS) معرفی و تشریح خواهد شد. شایان ذکر است که در رویکرد قدیمی هزینه سنگینی به شرکت‌های فعال در حوزه فین‌تک و ارزهای دیجیتال که تمایل به فعالیت در آمریکا داشتند، تحمیل می‌شد.

مقامات آمریکایی بر سر انتخاب گروهی از کارشناسان و بازرسان از سرتاسر این کشور برای اعطای مجوز به پروژه‌ها به توافق رسیده‌اند. این اقدام باعث می‌شود تا به جای آنکه هر ایالت کمیته مخصوص به خود را داشته باشد، یک کمیته مشترک بر روند اعطای مجوزها نظارت کند. رویترز در گزارش خود عنوان کرده است که ۴۸ مقام قانون‌گذار از ایالت‌های مختلف بر سر انتخاب این هیئت توافق کرده‌اند.

با توجه به بیش از ۷۸ شرکت فعال در حوزه ارزهای دیجیتال و فین‌تک و ۱ تریلیون گردش مالی آنها در سال، این اقدام می‌تواند فعالیت چنین شرکت‌هایی در آمریکا را تسهیل کند. با آغاز فعالیت این هیئت، شرکت‌های فعال در این حوزه می‌توانند ساده‌تر از گذشته در آمریکا فعالیت کنند و به مشکلات قانونی برنخورند.

جان رایان (John Ryan)، مدیرعامل CSBS، در اظهارنظر خود ضمن بیان این مسئله که رویکرد جدید کارایی بیشتری خواهد داشت، افزود:

ایالات‌ها قدرت حاکمیتی و نظارتی خود را از دست نمی‌دهند. [تنها] با ارائه و به اشتراک گذاشتن اطلاعات، راندمان امور را بیشتر می‌کنند.

به‌گفته رایان، با اجرایی‌شدن طرح تازه، ایالت‌ها قادر خواهند بود تا نتایج بررسی‌های خود را به اشتراک بگذارند و اگر تمایل داشته باشند می‌توانند بررسی‌های بیشتر و مستقل صورت دهند.

قوانین تازه در حالی اجرایی می‌شوند که کسب‌وکارهای فین‌تک و ارزهای دیجیتال ضمن انتقاد از قوانین سابق، آنها را وقت‌گیر و پیچیده توصیف کرده بودند. پیش‌تر یک شرکت برای فعالیت در آمریکا موظف بود تا بیش از ۴۰ مجوز تنها برای فعالیت در آمریکا اخذ کند.

از سوی دیگر، تمام کسب‌وکارهای این حوزه ملزم بودند تا در هر ایالت به‌صورت جداگانه برای کسب مجوز اقدام کنند و این مسئله باعث نارضایتی آنها شده بود.

Print

تعداد نمایش ها (34)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک