آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

شکستن رکورد قیمتی 20,000 دلاری برای بیت کوین

شکستن رکورد قیمتی 20,000  دلاری برای بیت کوین

به گزارش کوین تلگراف، تحلیل‌های درون زنجیره‌ای اسکیو، حاکی از شانس ۷ درصدی پادشاه ارزهای دیجیتال برای شکستن رکورد قیمتی ۲۰,۰۰۰ دلاری تا پایان سال جاری میلادی است. طبق اعلام اسکیو، بازار قراردادهای اختیار بیت کوین همسو با احتمال تداوم روند صعودی در حال حرکت هستند.

طبق پیش‌بینی‌ها، در حال حاضر احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰,۰۰۰ دلار تا ۳۱ دسامبر (۱۱ دی)، ۷ درصد و احتمال رسیدن این قیمت به ۱۸,۰۰۰ دلار در مدت مشابه، ۱۱ درصد است.

به‌عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیل‌گران، قیمت بیت کوین تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ (خرداد ۱۴۰۰)، از مرز ۲۰,۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد. این در حالی است که آمارهای اسکیو حاکی از احتمال ۱۸ درصدی برای این اتفاق هستند. اسکیو در توییتر خود اعلام کرد که پس از عبور قیمت بیت کوین از محدوده ۱۳,۰۰۰ دلار، احتمالات نیز به‌سرعت تغییر کردند.

طبق گزارش‌ها، علیرغم سطوح قیمتی بالا که در حال حاضر در نمودارها دیده می‌شود، سرمایه‌گذاران دانه‌درشت و بنگاه‌های سرمایه‌گذاری نگاهی صعودی به بازار دارند. آخرین گزارش هفتگی گروه CME‌ نشان می‌دهد که این قبیل سرمایه‌گذاران بیش از آنکه قراردادهای شورت (فروش) بخرند، در حال خرید قراردادهای خرید (لانگ) هستند.

ویلی وو (Willy Woo)، از تحلیل‌گران و متخصصان مطرح آماری، روز چهارشنبه با اشاره به خروج حجم بالایی از نقدینگی از پلتفرم‌های معاملاتی، گفت که این اقدام توسط سرمایه‌گذارانی انجام شده است که به‌دنبال ذخیره ارزها برای بلندمدت هستند. به‌گفته او، حجم این ارزها ۲۵۰,۰۰۰ هزار واحد بیت کوین، معادل ۳.۲۴ میلیارد دلار، بوده است. وی از این اقدام با عنوان «مادر تمام خروج سریع سرمایه‌ها» یاد کرد. او در ادامه افزود:این حجم از کجا آمده است؟ ۲۵۰ واحد بیت کوین (معادل بیش از ۲ میلیارد دلار) از پلتفرم‌های معاملات آنی صرافی‌ها خارج و برای هودل‌کردن (نگه‌داری بلندمدت) به کیف پول‌ها منتقل شده‌اند.او در ادامه با مقایسه تأثیرات خروج این حجم از سرمایه با نمونه‌های پیشین، خاطر نشان کرد که خروج سرمایه‌های کوچک‌تر، جهش‌های صعودی پیشین را ایجاد کرده بودند.

صد البته نباید رفتار طبیعی بازار را در افزایش قیمت فراموش کرد. چارلز ادواردز (Charles Edwards)، مؤسس شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال کاپرویل (Capriole)، ضمن اعلام این مسئله که چنین اتفاقی برای اولین بار در تاریخ ۱۲ ساله بیت کوین رخ داده است، گفت:جهش (پامپ) اخیر قیمت به‌صورت طبیعی ناشی از معاملات آنی بوده است. تقریبا هیچ مقاومتی در دفتر سفارشات صرافی‌ها دیده نمی‌شود.درست است، اینجا بازار ارزهای دیجیتال است و همه چیز خیلی سریع تغییر می‌کند. اما جهش [اخیر] یک جهش خیلی سالم بود؛ مسئله‌ای که در تاریخ ۱۲ ساله بیت کوین مشاهده نشده است.

شایان ذکر است که حجم معاملات قراردادهای آتی بیت کوین هم طی دو روز گذشته و در مقایسه با ابتدای ماه جاری میلادی و زمانی که قیمت بیت کوین از سد مقاومت ۱۲,۰۰۰ دلاری عبور کرد، سه برابر شده است.

Print

تعداد نمایش ها (17)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک