آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

قیمت انفجاری برای بیت کوین همچنان ادامه دارد

قیمت انفجاری برای بیت کوین همچنان ادامه دارد

این شرکت سرمایه گذاری مستقر در ایالات متحده در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده است که کمبود بیت کوین در بازار دلیل اصلی افزایش قیمت اخیر است و اکثر بیت کوین های تازه استخراج شده توسط پی پال خریداری می شوند.پی پال اخیراً سرویس جدیدی را راه اندازی کرده است که به مشتریان امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را مستقیماً از طریق حساب های پی پال خود بفروشند، خریداری کنند یا نگهداری نمایند. سرویس جدید پی پال با بیش از 300 میلیون کاربر فعال، تأثیر زیادی بر قیمت این ارز رمزپایه پیشرو داشته است.

پانترا کاپیتال گفته است که از زمان فعال شدن قابلیت جدید پی پال، حجم معاملات بیت کوین رو به انفجار گذاشته است. پی پال در حال حاضر تقریبا 70٪ از عرضه جدید بیت کوین را خریداری می کند. طبق گفته این شرکت، خرید بیت کوین توسط پی پال در عرض چند هفته، از تمام بیت کوین های تازه صادر شده بیشتر است.

به عقیده پانترا، کمبود عرضه بیت کوین و تقاضای بیشتر برای این ارز، قیمت ها را بالا برده است. ورود شرکت های بزرگ مالی مانند شرکت پرداخت موبایلی Square و PayPal الگوی خوبی برای دیگران است. سایر موسسات مالی بزرگتر نیز از آنها پیروی خواهد کرد. مطمئناً ، همه موسسات مالی مانند بانک ها به دنبال ارائه خدمات ارزهای رمزپایه هستند. با ورود شرکت های بزرگ دیگر و سرمایه گذاری در بیت کوین، این عدم توازن عرضه و تقاضا بدتر خواهد شد پس قیمت روز به روز بالاتر خواهد رفت.

در همین حال، پانترا اظهار داشته است که بعد از انتخابات ایالات متحده و وقتی دموکرات ها کاخ سفید را بدست آوردند در حالی که جمهوری خواهان سنا را در دست گرفتند، بانک مرکزی ایالات متحده برای گسترش ترازنامه خود فشار بیشتری را متحمل خواهد شد. چنین سیاست چاپ پولی باعث میشود قیمت چیزهایی که نمی توان از مقدار آنها کم کرد دچار تورم شوند، مانند سهام، دارایی های واقعی ، اوراق بهادار، اوراق قرضه خزانه داری و غیره. اما قرار است بیت کوین از این اتفاق سود ببرد، زیرا عکس این قضیه اتفاق افتاده و ارزش آن بالا می رود.

Print

تعداد نمایش ها (3)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک