آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

قیمت بیت کوین بالای 13،000 دلار

قیمت بیت کوین بالای 13،000 دلار

طبق اطلاعات وبسایت Coinbase، آخرین بار، بیت‌کوین در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۱۸ (۲۵ دی ۹۶) بالای ۱۳٫۰۰۰$ قرار گرفت،حدود شش هفته پس از ثبت بالاترین سطح تاریخی خود در ۱۹٫۸۹۲$.
در سال گذشته، در ماه‌های ژوئن و اوایل ژوئیه، بیت‌کوین در مدت کوتاهی به بالای ۱۳٫۰۰۰$ رسید ولی موفق به تثبیت بالای این سطح نشد.
در طی هفته گذشته، اعلام خبر حمایت پی‌پال از ارزهای دیجیتال و اضافه کردن قابلیت خرید توسط بیت‌کوین و همچنین سرمایه‌گذاری کمپانی‌های بزرگی مانند Square و MicroStrategy باعث شد تا قیمت بیت‌کوین رشد خوبی را تجربه کند. همین روز گذشته، تحلیلگران مؤسسه JPMorgan از احتمال صعود قابل توجه بیت‌کوین گفتند.
در ماه ژوئیه، کمپانی Bloomberg Intelligence، عنوان کرد که در صورت شکست سطح ۱۳٫۰۰۰$، قیمت بیت‌کوین یک روند صعودی قدرتمندی را آغاز می‌کند.از ابتدای سال‌ تا کنون، بیت‌کوین ۸۲٪ رشد داشته است.

مایک مک‌گلون (Mike McGlone)، تحلیلگر ارشد Bloomberg Intelligence و کسی که این گزارش را نوشت، در ایمیلی خطاب به CoinDesk اعلام کرد که از نحوه عبور قیمت بیت‌کوین از ۱۰٫۰۰۰$ و تبدیل این سطح مقاومتی به یک حمایت قدرتمند شگفت‌زده شده است.طبق گفته مک‌گلون، بیت‌کوین همچنان از لحاظ تکنیکال و فاندامنتال در شرایط خوبی به سر می‌برد.

 

Print

تعداد نمایش ها (23)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک