آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

ورود تویوتا (TOYOTA)به ارزهای دیجیتال

ورود تویوتا (TOYOTA)به ارزهای دیجیتال

به نقل از کوین تلگراف :هدایت و رهبری در این مقیاس بزرگ در حدود 2500 کارمند را در سیستم تویوتا درگیر خواهد کرد.این پلتفرم ویژگی‌های سودمند زیادی را در زمینه پرداخت ارزهای دیجیتالی نمایان خواهد کرد.

براساس این اطلاعیه افرادی که در این کار شرکت خواهند کرد،می‌توانند ارز دیجیتال را با امتیازات و یا هدیه از یک فروشگاه و یا گیفت کارت مبادله کنند.تویوتا سیستم خاطر نشان کرده است که این ارز دیجیتال با ین ژاپن قابل مبادله نیست.

رهبری جدید از پلتفرم اختصاصی مبتنی بر بلاکچین Decurret برای صدور و مدیریت ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند.این پیشرو در واقع مقیاس‌پذیری مدل همتا به همتا را در بلاکچین و همینطور موضوعات تجاری مربوط به گروه بزرگی از افراد را بررسی و تست می‌کند.

تویوتا با حرکتی پویا صنعت بلاکچین را مورد تحقیق قرار داده است و در پی آن آزمایشگاه بلاکچین مخصوص به خود را در ماه مارس سال 2020 تاسیس نموده است.این خودرو در سال 2016 به کنسرسیوم  (R3 ) اتحاد بزرگ صنعت پیوست.

لازم به ذکر است که تویوتا تنها گروه خودرویی نیست که با بلاکچین و رمز نگارها آزمایشاتی انجام می‌دهد.قبل تر یعنی در اوایل اوکتبر BMW کره اعلام کرد که اولین شعبه در گروه BMW  خواهد بود که از سیستم بلاکچین در توکن‌ها و ارزهای دیجیتالی استفاده خواهد کرد و آن را به طور کامل در سطح کشور در سال 2020 راه اندازی می‌کند.

Print

تعداد نمایش ها (17)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک