آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

1345678910انتها

انتخابگر پوسته

تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 شهریور 1398
چرا باید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟!!

  چرا باید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟!!

امتیاز: Article Rating

امروزه به دلیل وجود مسایل و مشکلات متعدد در رابطه با نگهداری , جابجایی و انتقال پول بخصوص برای ایرانیان در اقسا نقاط جهان وجود یک راه حل فوق العاده سریع , آسان قابل دسترس برای عموم مردم ضروری و قابل توجه میباشد.
برنامه ای بروی گوشی هوشمند خود نصب میکنید , آدرسی را وارد کرده و دکمه ارسال را میزنید!! به همین سادگی مبلغی از دارایی شما بدون وجود صراف (واسطه) , بدون دغدغه بسته شدن یا بلوکه شدن حساب و همچنین عدم وجود نوسانات شدید و از دست رفتن ارزش پولتان با بیشترین سرعت ممکن و بدون هیچگونه مالیاتی به شخص مورد نظر انتقال داده شد.تمام این اتفاقات در بستر ارزهای دیجیتال رخ میدهند مجموعه ARISTOTLE
قصد دارد در این مقاله شمارا با چندین دلیل برای شروع آموزش,یادگیری و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال  آشنا نماید, با ما همراه باشید.

دلیل اول: وقت تغییر موج تکنولوژی رسیده 
در برهه ای از زمان انقلاب صنعتی بوجود آمد و سیل عظیمی از تغییرات جهان را فراگرفت.بررسی ها نشان میدهد دنیای پراطلاعات و گسترده امروزی روی خوشی به ارزهای دیجیتال نشان داده است زیرا فراگیر هستند, بازدهی بسیار خوب و امنیت بالایی دارند , تصور کنید حوادث طبیعی و حتی جنگ و نظایر اینها نتوانند دارایی شمارا از بین ببرند! این نشان از قدرت این تکنولوژی نه چندان جدید است.

دلیل دوم: ارزهای دیجیتال ساده ترین راه سرمایه گذای از گذشته تا بحال هستند.  
 برای انجام یک سرمایه گذاری نیاز به بررسی مولفه هایی از جمله ارزشمند بودن , کمترین میزان ریسک و قابلیت نقدشوندگی بالا دارید.در این صنعت فقط کافی ست روی گوشی , تبلت و یا لپتاپ خود یک کیف پول نصب کرده و آدرس آن را داشته باشید بعد از آن بدون هیچگونه بازخواست یا سوال و جواب میتوانید به میزان دلخواهتان سرمایه گذاری نموده و شروع به خرید و فروش در پلتفرم های مختلف نمایید.

دلیل سوم : سادگی در قوانین اجرایی آن
شاید در نگاه اول اینطور به نظر نیاید اما قوانین فعالیت در ارزهای دیجیتال بسیار ساده اند. شما فقط یک آدرس دارید و تمام سرمایه شماست بدون هیچگونه نام و نشان یا ایمیل و... ازسوی دیگر در مقابل ورشکستگی وجود نخواهد داشت چون همه چیز شفاف و مشخص است. شما وجهی را منتقل مینمایید و تمام اعضا آن را تایید مینمایند و بالعکس

دلیل چهارم: بلاکچین بوجود آمده برای ماندگار شدن 
اکثر افراد میدانند که ارزهای دیجیتال بدلیل وجود بلاکچین است , اما نکته جالب اینجاست که بلاکچین استفاده های بسیاری در تکنولوژی دارد , به قدری که شرکت های بزرگ نظیر مایروسافت , فیس بوک , ساسونگ و ... از آن بهره میبرند.

دلیل پنجم: آینده بسیار  روشنی در ارزهای دیجیتال وجود دارد.
نه تنها این صنعت بلکه سرمایه گذاری در هر حوزه ای باید آینده ی دلگرم کننده ای برای شروع آن داشته باشد. برای درک آینده روشن ارزهای دیجیتال مینوات به گذشته قیمتی بیت کوین اشاره نمود.

هدف مجموعه ARISTOLTE   تلاش برای ارتقا سطح دانش ایرانیان عزیز در زمینه آشنایی و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال میباشد , امیدواریم این مقاله توانسته باشد به روشنتر شدن دید شما نسبت به دنیای ارزهای دیجیتال کمک کرده باشد.
 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • چرا باید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟!!
ثبت امتیاز
تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک