آموزش و یادگیری مهمترین اصل برای شروع به انجام هرکاری ست چرا که این کار مثل اینست که بدون چراغی پا به جاده تاریک بگذاریم, همانطور که غیر ممکن است ما بدون یادگیری حروف الفبا در دوران ابتدایی بتوانیم کتاب یا حتی نوشته ای بخوانیم , حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز به شناخت اساس و پایه آن نیازمندیم چراکه تکنولوژی و دانشی بروز بوده و نیاز است ما نیز دانسته های خود را در این حوزه افزایش دهیم, در  این بخش شما میتوانید مقالات  آموزشی ارزهای دیجیتال که توسط تیم آموزشی ما  بصورت کوتاه و مختصر تهیه شده بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

crypto.com پلتفرم DeFi Swap ره راه اندازی می کند

crypto.com پلتفرم DeFi Swap ره راه اندازی می کند

پلتفرم DeFi Swap فورک صرافی غیرمتمرکز و مشهور UniSwap محسوب می شود. White paper این پلتفرم در اخبار روز جمعه منتشر شده است.

به جز تفاوت در طراحی وب سایت، یک تفاوت عمده ی دیگر نیز بین دو پلتفرم وجود دارد و آن توکن های لیست شده در دو پلتفرم است. علاوه بر این، این شرکت اعلام کرده است که یکی از جذابیت های این پلتفرم، توکن بومی آن یعنی CRO می باشد.

 استیک توکن CRO

 این پلتفرم در بیانیه ی خود اعلام کرده است که کلاینت هایی که توکن بومی پلتفرم DeFi Swap را استیک کنند، می توانند پاداش های هنگفتی دریافت کنند. این پاداش ها روزانه بین اعضای پلتفرم توزیع می شود. این طور که گفته شده، هر چقدر میزان سهم مشارکت یک کاربر بیشتر باشد، میزان پاداش نیز بالاتر خواهد بود. این بدان معناست که سود حاصل به صورت سالانه افزایش خواهد یافت. در حال حاضر، حداقل میزان استیکینگ در پلتفرم 1000 توکن CRO می باشد که ارزش آن معادل 160 دلار است.

 سود 1000 درصدی در دو سال

 پاداش هر کاربر به مدت زمان واگذاری 30 روزه یا 90 روزه و همچنین به مقدار توکن های استیک شده بستگی دارد. بدین ترتیب، سیستم می تواند مشخص کند میزان توکن استیک شده کمتر یا بیشتر از 100,000 توکن CRO یا معادل 16 هزار دلار می باشد.

بر اساس این بیانیه، پلتفرم جدید DeFi Swap هیچ گزینه ی جدیدی ارائه نمی کند، چون همین سیستم سود و پاداش در بخش کشت سود نیز به کاربران ارائه می شود. در صورتی که همه چیز طبق برنامه پیش برود، انتظار می رود سپرده گذاری 500 هزار توکن به مدت دو سال، بیش از 1000 درصد سود را برای یک کاربر به همراه داشته باشد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نیست.

منبع:cryptopolitan

Print

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تماس با ما


این مجموعه بواسطه دانش و با تکیه بر تجارب خود در عرصه بازارهای مالی بخصوص بازار ارزهای دیجیتال،با   هدف بزرگ آشنا نمودن مردم عزیزمان با این بازار نوپا و تقریبا ناشناخته اقدام به برگزاری سمینارهای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دوره های جامع صفر تا صد ارزهای دیجیتال   می نماید

طراحی سایت در استودیو صفر و یک