دات نت نیوک
X

مدرس ارزهای دیجیتال

 

بیت کوین چیست؟

بیت‌کوین یک شبکه‌ی پرداخت نوآورانه و نوع جدیدی از پول است. بیت‌کوین با آنچه که می دانید و هر روز به کار می برید، متفاوت است. پیش از شروع کار با بیت‌کوین باید اطلاعات خود را درباره آن کامل کنید و به طور مستمر اطلاعات خود را در این زمینه به روز کنید. سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده همانقدر که می تواند پرسود باشد، می تواند پر ریسک و توام با ضرر هم باشد. ارزهای رمزنگاری شده تلاقی چهار موضوع فناوری، رمزنگاری، اقتصاد و ریاضیات است؛ در نتیجه برای سرمایه گذاری پرسود و کم خطر باید در هر چهار موضوع مهارت داشته باشید و اطلاعات مستند و روزآمدی درباره آنها داشته باشید.

مدرس ارزهای دیجیتال

 

فناوری هایی مثل بلاکچین ، فینتک، اینترنت اشیاء، اینترنت نسل 5 و بخصوص ارزهای دیجیتال، همگی دستاوردهایی برای کمک به آسانتر شدن زندگی انسانها از همه لحاظ هستند ممکن است خیلی از ما با این تکنولوژی ها آشنا نباشیم، اما بدلیل سرعت بسیار بالای پیشرفت اگر از امروز خود شروع به فراگیری دانشی چون ارزهای دیجیتال نکنیم  قطعا در آینده ای بسیار نزدیک مجبور به یادگیری آن میشویم. اولین نکته برای شروع به یادگیری و انجام هرکاری دانستن دلایل انجام آن، شروع به یادگیری و یا عواقبیست که میتواند برای ما به همراه داشته باشد،ما در این مجموعه  آموزشی به منظور شناساندن این موارد به دوست داران دنیای نامحدود ارزهای رمزنگاری شده در تلاشیم و همواره درمسیراین پیشرفت تمام نشدنی  پشتیبانتان خواهیم بود. شما بواسطه شرکت در کارگاه های بلاکچین بصورت کامل و شفاف با این تکنولوژی آشنا شده و از نحوه کارکرد و چگونگی استفاده کردن ازآن مطلع خواهید شد.

مدرس ارزهای دیجیتال

 

مالک بیت کوین کیست؟

هیچکس مالک شبکه بیت کوین نیست، این کاربران بیت کوین در سراسر جهان هستند که آنرا کنترل می کنند. توسعه دهندگان بیت کوین اگرچه نرم افزار آن را بهبود می بخشند ولی نمی توانند تغییری را بر پروتکل بیت کوین تحمیل کنند،، چرا که هر کاربری آزاد است که نرم افزار خود و نسخه ای که خود می پسندد را استفاده کند. ارسطو امینازاده مدرس ارزهای دیجیتال با پشتوانه علمی و تجربی چندین ساله خود در عرصه تجارت بین الملل می تواند شما را در زمینه خرید و فروش و کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال راهنمایی کند.

مدرس ارزهای دیجیتال