دات نت نیوک
X

مدرس سرمایه گذاری در بازارهای مالی

 

با توسعه کمی و کیفی بازارها و ابزارهای مالی نوین در سطح داخلی و بین المللی، امروزه فرصت های سرمایه گذاری و معامله گری برای معامله گران خرد و کلان به سرعت در حال رشد و گسترش هستند. اگر تا پیش از این صرفاً بازارهای سهام محلی مورد توجه سرمایه گذاران و معامله گران در کشورهای مختلف قرار داشتند، هم اکنون و با رشد روزافزون سهولت دسترسی به بازارهای متنوع داخلی و بین المللی از جمله بازارهای سهام خارجی، کالاها، اوراق قرضه و ارزها، عرصه سوداگری مالی به قصد کسب سود از نوسانات قیمتی در سطح جهان به شدت گسترده شده و توسعه یافته است.

مدرس سرمایه گذاری در بازارهای مالی

 

 

 

یادگیری ″سرمایه گذاری در بازار های مالی ”برای چه کسانی مناسب است؟

کلیه افرادی که به دنبال شغل دوم ولی درآمد اول هستند.

افرادی که پس انداز خود را در بانک  با سود ۲۲ درصد سپرده گذاری کرده اند .

دانشجویانی که سرمایه زیادی ندارند ولی می خواهند در کنار تحصیل درآمد خوبی نیز داشته باشند.

خانم های خانه داری که می خواهند با کار در منزل درآمد خوبی داشته باشند.

افرادی که با سرمایه خود در بازار های مسکن ،خودرو، دلار و .. فعال هستند یا فعال بودند و از شرایط این بازارها ناراضی هستند.

افرادی که در بازار بورس فعال هستند ولی از وضع موجود ناراضی هستند.

و نهایتا افرادی که از شرکت در دیگر دوره های آموزشی نتیجه  مطلوب نگرفتند.

مدرس سرمایه گذاری در بازارهای مالی

 

 

 

تصور کنید شما آن‌قدر خوش‌شانس بودید که در یکی از بانک ها ۱ میلیارد تومان برنده می‌شدید. این پول بادآورده شما را راغب می‌کند تا در یکی از بازارهای مالی  سرمایه گذاری کنید و آن را خرج نکنید. اما شما تخصص کافی در زمینه سرمایه گذاری در بازارهای مالی را ندارید لذا باید به متخصص مالی مراجعه کنید و یا دوره های تخصصی سرمایه‌گذاری را بگذرانید. ارسطو امینازاده در دوره جامع سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای رمزنگاری شده شما را در مسیر یادگیری این مهارت تخصصی یاری می‌نماید.

مدرس سرمایه گذاری در بازارهای مالی