دات نت نیوک
X

مدرس مدیریت سرمایه گذاری

 

وقتی صحبت از سرمایه گذاری میشود ناخودآگاه ذهن ما به سمت خرید یک دارایی مثل خانه، مغازه و یا حتی مشارکت در یک شرکت یا کارخانه میرود. این طرز تفکر میتواند معقول باشد اما یک سوال: آیا در شرایط اقتصادی امروز این گزینه ها با فاکتورهای یک سرمایه گذاری مطمین و امن با قابلیت نقد شوندگی بالا و دوره بازشگست سرمایه کوتاه هستند یا خیر؟ پاسخ به این سوال خود میتواند یک دلیل بسیار بزرگ برای اشتیاق به یادگیری و سرمایه گذاری در بازارهای مالی از جمله دنیای پرسود ارزهای رمزنگاری شده باشد، شما میتوانید در این مجموعه به شناخت کامل و دقیقی از این نوع سرمایه گذاری رسیده و در مدت کوتاه تری نسبت به بازارهای سنتی به نتایج دلخواه خود برسید.

مدرس مدیریت سرمایه گذاری

 

 

آیا تا به حال به سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال فکر کرده اید؟

اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است و می خواهید سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال را امتحان کنید، باید بدانید که این نوع سرمایه گذاری گذاری علیرغم سوددهی مناسب ، دارای ریسک بوده و شما نیاز دارید تا اطلاعات کاملی در مورد بازار آن داشته باشید. دانش شما در مورد سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال می تواند تا حد بسیاری، ریسک سرمایه گذاری شما را به حداقل برساند.

مدیریت سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

 

 

 7نکته ی مهم که قبل از شروع سرمایه گذاری باید بدانید:

۱ – آماده پذیرش ریسک زیاد باشید.

۲ – بدانید که هیچ‌کس قادر به پیش‌بینی دقیق نیست .

۳ – باید بسیار دقیق باشید .

۴ – امنیت حساب‌تان را بالا ببرید.

کیف پول‌های زیادی برای ارزهای دیجیتال بصورت آنلاین، آفلاین و سخت‌افزاری وجود دارد. همچنین پلتفرم‌های زیادی برای خرید و فروش این ارزها ایجاد شده است. اما همه این کیف پول‌ها و ابزارها و پلتفرم‌ها معتبر و قابل اتکا نیستند.

۵ – قبل از سرمایه‌گذاری، ارز مورد نظر را بشناسید.

۶ – هیجان‌زدگی را کنار بگذارید. باید در ذهن داشته باشید که افت و رشد قیمت‌ها همیشه در بازارهای مختلف وجود دارد و در صورتی که در یک ارز معتبر سرمایه‌گذاری کرده‌اید، صبر و شکیبایی به خرج دهید.

نکات سرمایه گذاری