دات نت نیوک
X

مشاوره شخصی سرمایه گذاری

 

همانطور که حتما شما هم بار ها و بار ها شنیدید، چندسالی است که واژه ارز دیجیتال و به خصوص بیت کوین در بین مردم گفته می شود. صحبت درباره ی این ارز ها فقط بین مردم انجام نمی شود و دامنه صحبت درباره ی آن به تلویزیون و رادیو هم کشیده شده است. البته در این بین شبکه ها اجتماعی را هم نمی شود فراموش کرد. نوسانات ارز دیجیتال و به خصوص صعود های باور نکردنی ارز هایی مانند بیت کوین حسابی در میان مردم سرو صدا به راه انداخته است. با این که ارز های دیجیتال نزدیک به ده سال است که از عرضه آن ها می گذرد اما هنوز جای پیشرفت زیادی دارند و در آینده احتمالا بازار های بیشتری را تحت تصرف خود در می آورند. در این بین بسیاری با مشاوره سرمایه گذاری ارز دیجیتال سرمایه خود را به صورت هدفمند در این راه قرار می دهند.

مشاوره سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

 

 

در بخشهای دیگر راجب سرمایه گذاری و انواع آن صحبت نمودیم اما موضوع مدت زمان بازگشت سرمایه و اینکه تا حصول نتیجه دلخواه چه مقدار زمان نیاز است باعث بوجود آمدن تقسیم بندی زمانی سرمایه گذاری به کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت شده است که هرکدام از این موارد با اهداف مشخصی دنبال میشوند. روش کوتاه مدت مخصوص کسانی است که میخواهند از نوسان قیمت کسب سود نمایند و روش میان مدت میتواند به شرط رعایت کردن مسایل مدیریت سرمایه و کنترل احساسات سود خوبی بوجود آورد.

سرمایه گذاری کوتاه مدت و میان مدت

 

 

سومین مدل سرمایه گذاری روش بلند مدت بوده و به افرادی توصیه میشود که به مدت حدودا یکسال هیچ نیازی به سرمایه خود ندارند و میتوانند دراین بازه سود بسیار چشمگیری کسب نمایند.

سرمایه گذاری بلند مدت